Zmniejszenie mobilności Polaków w związku z pandemią COVID-19 obserwujemy już od prawie roku – także w przewozach autokarowych. Wszyscy starają się żyć normalnie, a swobodne przemieszczanie się jest częścią rzeczywistości, do której większość chciałaby jak najszybciej powrócić.

Mimo trwającego zagrożenia wciąż decydujemy się na podróże transportem zbiorowym, bo nie wszędzie da się dotrzeć samodzielnie. Ruch lotniczy, kolejowy czy właśnie przewozy autokarowe rzeczywiście odnotowały mniejsze zainteresowanie, ale to nie oznacza, że nie działają. Czy w 2021 roku można pokusić się na wynajem autokaru bez generowania większego ryzyka? Jak odbywa się ruch między miastami? Poznaj najświeższe informacje!

Czy podróże autokarem nadal są bezpieczne?

Choć zagrożenie koronawirusem nie maleje, okazuje się, że przewozy autokarowe stanowią jedną z bardziej bezpiecznych form transportu zorganizowanego. Dzieje się tak w przypadku dostosowywania reguł obowiązujących w pojeździe do zaleceń, które pozwalają zredukować ryzyko zakażenia między współpasażerami. Poza noszeniem maseczek ograniczających transmisję wirusa oraz dezynfekcją newralgicznych miejsc, takich jak klamki i poręcze, zaletą jest już sama budowa obiegu powietrza w autokarze. Dzięki temu, że jego całkowita wymiana następuje co 2-4 minuty, zarazki nie utrzymują się zbyt długo. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat bezpieczeństwa przejazdów autokarami w czasie pandemii, przeczytaj nasz poprzedni artykuł na ten temat. Na pewno rozwieje on Twoje wątpliwości!

Popyt na przewozy autokarowe

Rok 2020 nie przyniósł dobrych nowin branży turystycznej i transportowej. Przedłużające się okresy lockdownu, przerwane chwilowo latem, utrudniają pracę przewoźnikom. Prognozuje się, że w roku 2021 nasza rzeczywistość powoli będzie wracać do normy. Popyt na przewozy autokarowe nadal się utrzymuje, ponieważ mimo zamknięć obiektów noclegowych, wciąż potrzebujemy transportu do zakładów pracy, ale nie tylko. Wynajęcie autokaru okazuje się dobrym pomysłem, ponieważ ogranicza kontakt pracowników z osobami z zewnątrz, jak miałoby to miejsce np. w pociągu. Późną wiosną i latem powinny powrócić podróże międzynarodowe. Wtedy z pewnością swobodniej będziemy się przemieszczać między innymi państwami – również za pomocą autokarów.

Aktualne ceny wynajmu autokarów

Jesteśmy firmą z Warszawy oferującą wynajęcie autokaru na różne okazje i zależy nam, by świadczone usługi były jak najlepiej dopasowane do potrzeb Klientów. Dlatego też  przygotowaliśmy formularz ułatwiający wycenę usługi transportowej. Z przyjemnością przewieziemy zorganizowaną przez Ciebie grupę osób spod wskazanego adresu do miejsca docelowego i z powrotem. Wypełnij możliwie najbardziej szczegółowo wszystkie pola w kwestionariuszu, a my skontaktujemy się z Tobą i zaoferujemy stawki odpowiadające Twoim oczekiwaniom. Dzięki temu zapłacisz dokładnie za to, czego potrzebujesz!

Wynajem autokarów - wybór sprawdzonego przewoźnika

Wybór sprawdzonego przewoźnika

Dlaczego tak ważny jest wybór firmy transportowej sprawdzonej na rynku? Kwestie bezpieczeństwa nie pozostają tu bez znaczenia – nasi Klienci doceniają najwyższą dbałość o ich zdrowie. Liczy się również wynajem takiego autokaru, który będzie odpowiadał potrzebom konkretnej grupy. Dysponujemy szeroką flotą autobusów w różnych rozmiarach. Dopasowujemy ich wielkość do zespołu Twoich pracowników – bez potrzeby dopłacania za przestrzeń, której nie wykorzystają. Wesprzemy Cię od strony transportowej przy organizacji imprez, wycieczek szkolnych i pracowniczych. Zrealizujemy przejazdy turystyczne, jak i firmowe. Sprawdź naszą ofertę i poznaj możliwości przewozów autokarowych.

Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz wynająć autokar w Warszawie? Podstawiamy nasze autokary nie tylko w stolicy – odbierzemy Twoją grupę również z innych miejscowości. Poproś o wycenę przez wspomniany formularz, a w razie wątpliwości skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy Ci dopasować bieżącą ofertę do Twoich oczekiwań. Każdego dnia udowadniamy, jak bardzo zależy nam na utrzymaniu jakości i bezpieczeństwa przewozów autokarowych. Przekonaj się, że warto wybrać ten środek transportu również w czasie pandemii!